| Pisycasalbatyca91 a întrebat:

Deci mi-am facut un cont aici...(nu de mult) Si am trimis foarte multe adrese de confirmare am si schimbat adresa de email si nimic tot nu mi se confirma. As vrea sa raspund si eu la intrebari dar nu pot crying ajutati-ma va rog. Dau funda, pe asta va asigur ca stiu s-o dauwinking

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/contact
trimite un mesaj aici sa vada ce se intampla, dar asta maine dimineata
O seara buna:)

| William a răspuns:

Ca sa postezi mai mult de 10 intrebari sau raspunsuri trebuie sa iti confirmi contul. Ca sa primesti e-mail cu confirmarea contului mergi la Date profil si vezi sub adresa de e-mail, ar trebui sa iti arate asta http://postimg.org/image/jkhkk8lhj/ daca nu iti apare sau apare dar nu primesti e-mail de confirmare nici dupa 24 de ore sa imi zici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru William):

William,dupa ce ca v0rbesti o prostie, indemni utilizatorul sa te anunte daca nu primeste confirmarea in 24 de ore.Ai tu puterea sa confirmi un mail? O seara buna.

| William a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce prostie am spus? Chiar nu imi dau seama.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, este o eroare de server...

Ar fi trebuit să primeşti un e-mail de confirmare a contului!

Teoretic, trebuie să îţi accesezi contul de e-mail cu care te-ai înscris pe TPU şi acolo ai un link de confirmare ( dai click pe el, NU trebuie să trimiţi nici un mesaj )!

Verifică şi în folderul de "Spam"...

"15. De ce nu mai pot posta intrebari si raspunsuri?
Daca ai postat 10 intrebari si raspunsuri, dar nu mai poti continua, e din cauza ca nu ti-ai confirmat adresa de e-mail. Poti solicita retrimiterea mesajului pentru confirmarea adresei de e-mail de la Editare date profil." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#15

Dacă, totuşi, nu reuşeşti să găseşti/primeşti acel e-mail, atunci trimiţi un mesaj din secţiunea "Contact" - colţul dreapta sus, ori de la linkul :
http://www.tpu.ro/contact

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ai putintica rabdare! Nimeni nu-ti confirma e-maiul imediat! Daca nici pana acum nu ai primit raspuns (verifica si casuta spam ), scrie la contact. Poate admnilor le-a scapat mesajul tai!