| Dubstep33 a întrebat:

Heey TPU happy.
Am si eu o intrebare... Nu mi-am facut contul acesta de foarte mult timp, si in prima zi am raspuns si eu la ceva intrebari, si acum, nu mai pot sa raspund la intrebari, fiindca nu am primit emailul de confirmare... Si daca dau pe acolo, un buton albastru, cu "click aici" [ca sa mai imi trimita un email ] eu astept, astept, dar nimic sad
Va rog sa ma ajutati.
De cand mi-am facut adresa aceea de email mi se intampla asta [emailul de confirmare] cu toate jocurile.
Dau fundiiita :3

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Scrie problema ta aici: http://www.tpu.ro/contact
Succes!
Pa, pa.

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
De ce nu mai pot posta intrebari si raspunsuri?
Daca ai postat 10 intrebari si raspunsuri, dar nu mai poti continua, e din cauza ca nu ti-ai confirmat adresa de e-mail. Poti solicita retrimiterea mesajului pentru confirmarea adresei de e-mail de la Editare date profil.
extras din blog TPU.
Daca tot nu merge, trimite un mesaj aici
http://www.tpu.ro/contact
O zi buna:)