| Raisa09 a întrebat:

Ma ajutati va rog?

Cand scriu un raspuns la o intrebare si dau inapoi sa vad daca am scris corect nu-mi apare raspunsul!
Ce sa fac?

Funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Iar dacă cumva te referi la afişarea răspunsurilor pe site, pentru că observ că eşti un utilizator nou, să ştii că postările noastre nu se afişează în timp real, ci cu o mică întârziere.

| Raisa09 explică (pentru NOname):

Multumesc! ...Ai dreptate!

| NOname a răspuns (pentru Raisa09):

Cu plăcere.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Păi e normal să nu-ţi apară, din moment ce nu ai mai apăsat pe "Răspunde". Practic nu ai răspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că răspunsurile apar uneori cu întârziere, eu am observat că mai mult seara, depinde cred de cât de liber este serverul, dar nu sunt sigură.
Iar dacă ești utilizatoare nouă, încă îți apar „în așteptare", dar după ceva timp vor fi aprobate.

| c0ton a răspuns (pentru anonim_4396):

E adevarat

| Raisa09 explică (pentru c0ton):

Stiu!

| c0ton a răspuns:

Pai nu apar repede asteapta oleaca si mai ales sambata si duminica se intampla chestile astea cel mai mult sa stii ca asa mi s-a intamplat si mie asteapta putin daca e vreo zi dintre luni si vineri dar la duminica si sambata (scuze de ordine ) trebuie sa astepti oleaca dar vor aparea pana la urma asta stiu sin propia experienta happy : )
Pa, succes!

| Catalina1243 a răspuns:

Asa e site-ul, publica raspunsurile cu intarziere.Asa mi se intampla si mie.