| EcstasyDubstep a întrebat:

Buna mi-am facut acum un an sau 2 cont pe TPU dar eram prea mica sa-mi dau seama cum il folosesc laughing asa ca am lasat-o balta iar acum il folosesc dar am contul neconfirmat si nu pot posta mai mult de 5 raspunsuri pe zi am incercat sa-mi schimb idul pentru a confirma dar cand incerc sal schimb imi spune ceva de genul "Adresa nu a putut fi schimbata" ce sa fac? Va rog ajutati-ma dau fundahappy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in emailurile tale si vezi ca in Inbox ai mesaj de la TPU pentru confirmarea contului.
Succes!