| AnemonaP a întrebat:

Nu mai pot raspunde la intrebari. Nu imi mai apare fereastra cu,, raspunde". Ce pot face?

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Da si tu un refresh se mai intampla si la mine, dar dupa un refresh se rezolva situatia...
Daca persista problema, trimite un mesaj adminilor prin functia Contact
O seara bunahappy

| AFR81 a răspuns:

Asa am patit si eu de cateva ori. Delogheaza-te. Daca nici asa nu merge, inchide browser-ul si reporneste-l.

| Fatamuntilor a răspuns:

Refresh,eventual sterge din istoric!
Am patit si eu, s-a rezolvat (de la sine)

| SkyPilot a răspuns:

Da-i Refresh, uneori chiar de 3-4 ori. Si eu patesc asta.

| RareşTPUro a răspuns:

Probabil ca ti s-a restrictionat accesul... ai raspuns la intrebari prin rezolvari de teme sau au postat raspuns cu continut ilegal sau ne-permis pe TPU.ro si ti-au fost sterse raspunsurile, plus suspendarea butonului si chenarului de raspuns. Daca ai fost restrictionata/suspendata, ai limitat 20 de raspunsuri pe zi. De la 20 de raspunsuri ti se va lua accesul la raspunsuri, pana dupa ora 00:00.

| Xpressurself a răspuns:

Asa patesc si eu cateodata. trebuie sa dai un simplu refres. uneori de doua ori si gata. f5 sau ctrl + r

http://www.wikihow.com/Force-Refresh-in-Your-Internet-Browser