| Georgiana2905 a întrebat:

Scumpilor de cand vreau sa intru la intrebari recente imi apare o fereastra din care tot ce pot face e sa dau save. ce pot face ca atunci cand intru in acele intrebari recente sa mi se deschida ca inainte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce browser folosesti? Incearca google chrome, eu nu am probleme de cind il folosesc. Sau poti incerca si opera.
Cred ca acum, daca o sa mearga cu cele doua browsere, de fericire o sa ma gitui cu fundita. Iar daca n-o sa mearga, o sa ma gitui cu o funie ordinara. Partea proasta e ca te-am ajutat sau nu, tu tot o sa ma gitui laughing