| MioaraParalescu a întrebat:

Buna prieteni!
Daca am dat la cineva ignore de pe TPU acea persoana nu v-a mai putea vedea raspunsurile si intrebarile pe care le postez?
Intreb din curiozitate.
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Ba ti0le va vedea. Adica daca t-a trimis cerere de prietenie si l-ai refuzat v-a putea totusi sa-ti vada activitatea desfasurata pe site happy.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da.

Apache
| Apache a răspuns:

Poate sa iti vada activitatea de pe site, dar nu poate interactiona cu tine, sau sa iti raspunda la intrebari.

evenso
| evenso a răspuns:

Ba da, el va putea vedea si intrebarile postate de tine si raspunsurile tale, in schimb tu doar intrebarile lui vei vedea nu si raspunsurile celui ignorat.

| onasis1961 a răspuns:

Cum pot ignora un utilizator?
Daca vrei sa ignori un utilizator, trebuie sa intri pe profilul acestuia si sa dai click pe optiunea "Ignore user". O poti gasi sub avatarul acestuia. Atunci cand tu ignori un utilizator, acesta:
- nu iti va mai putea raspunde la intrebari sau sa iti dea un reply la un raspuns
- nu iti va mai putea trimite mesaje private
- nu ii vei mai putea vedea postarile

| PotatoMustDie a răspuns:

Poate sa vada intrebarile si raspunsurile tale, dar nu poate sa iti raspunda la intrebari, sa iti trimita mesaj etc.