| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt noua pe acest site si as vrea sa va intreb cum pot pune imagine la avatar?

8 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Click http://www.tpu.ro/site-users/edit/ apoi de la "Selectează imagine profil" la "Alegeţi fişierul". Succes. Numai bine!

| mgtow a răspuns:

Editare profil: examineaza alegi poza apoi salvezi daca te referi la poza pentru TPU.

| Corina a răspuns:

Bine ai venit in randul utilizatorilor TPU! In stanga paginii, dai click pe Editare profil (scris cu portocaliu). Acolo, in partea de jos a profilului tau gasesti "Selecteaza imagine profil". Dai click pe Browser si-ti alegi una dintre imaginile salvate in calculatorul tau. Dai "Open", apoi click jos pe "Salveaza profilul". Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te duci in stanga paginii unde scrie cu Orange "editare profil" si la rubrica "Browse" descarci o photo din PC apoi salvezi si aia e, oricum iti apare mai greu. Adica daca nu vezi imediat fotografia nu inseamna ca nu s-a incarcat. Apare mai greu doar

| alin334 a răspuns:

Buna, dai click la editare profil si acolo e o chestie care scrie rasfoire, alegi poza dai ok si asta e big grin

| βeĺBŷŷ a răspuns:

Sal!
Dai la editare profil si cauzi jos choose file si cauti o poze de pe desktop sau de pe alte fisiere si dai salvare!
Fundita?

| βeĺBŷŷ a răspuns:

O poza, scuze

| ஐفيDeeaفيஐ a răspuns:

Va multumesc!