| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot pune o imagine din pc la avatar pe Triviador?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu cred ca poti. Doar daca te loghezi cu Facebook-ul atunci iti apare imaginea de profil de pe Facebook.

| Mădă0611 a răspuns (pentru RAY):

M-am prins. Am vazut ca unui prieten ii apare imaginea de pe Facebook.

| RAY a răspuns (pentru Mădă0611):

Eu doar am dat copy paste, nu stiu nimic legat de joc

| Mădă0611 a răspuns (pentru RAY):

Am observat. E vechiul conquiztador, parca scrie intr-un raspuns de la acea intrebare.

| RAY a răspuns (pentru Mădă0611):

E bun de testat cunostintele persoanale, https://ro.wikipedia.org/wiki/ConQUIZtador

| Mădă0611 a răspuns (pentru RAY):

Da, dar dupa un timp o sa te enervezi, ca cei care joaca des invata raspunsurile si iti dai seama care sunt, nu dupa punctaj, ci pentru ca nu stiu chestii logice si usoare si stiu anul de nastere al cuiva de care n-ai auzit, sau chestii grele de care n-ai auzit. Si tu o sa le inveti daca o sa joci des. Sunt multe intrebari, dar tot o sa se repete.

| RAY a răspuns (pentru Mădă0611):

Memorizarea unor lucruri nu demonstreaza inteligenta si faptul ca esti papagal

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Eu am incercat si nu am optiunea asta. Ai vazut pe cineva ca are asa ceva? pentru ca eu nu am mai jucat din cauza ca au stricat astia softu de tot. Imi placea cand era conquiztador. Dar de cand au schimbat numele in triviador au distrus astia softul bun sa bage altul varza iar acum l-au schimbat cu altul si mai varza

| Mădă0611 a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Da, e urat acum, de plictiseala e bun. Trebuie sa fie pe undeva, ca unii au, dar nu ma apuc sa-i intreb ca nu vreau sa incurc. As putea doar in timp ce joc, nu stiu daca mai este chatul ala in afara jocului.

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Mădă0611):

Nici eu nu stiu dar daca vezi pe acolo intreaba ca poate gasesti un user din triviador sa te ajute. Eu am intrat si pur si simplu nu gasesc setarile contului poate de acolo poti schimba poza

| Mădă0611 a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Aaaa, gata. M-am logat de pe Facebook si mi-a aparut ca optiune imaginea de acolo.

http://imgur.com/a/sj2kT

http://imgur.com/a/BINkg

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Mădă0611):

Bv