| dragosbogdan001 a întrebat:

TPU! Am si eu o problema cu contul TPU; nu primesc e-mailul de confirmare de la ei pe casuta de e-mail; nicaieri, este ca si cum nu ar fi trimis; sunt absolut sigur ca am pus e-mailul corect cand mi-am completat datele pentru creere cont; daca nu confirm e-mailul nu pot raspunde la mai mult de 10 intrebari(am raspuns deja la toate).

Răspuns Câştigător
| Crucified a răspuns:

Caută şi în Spam. Şi trebuie să aştepţi. Dacă nu, trimiţi mesaj aici: http://www.tpu.ro/contact

| dragosbogdan001 explică (pentru Crucified):

Am trimis mesaj unde mi-ai zis si dupa o LUNA si jumatate am primit e-mailul de confirmare. Multumesc!
Si verivicasem si in "Spam" dinaite de a pune intrebarea.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă ai verificat şi în Spam şi tot nimic, probabil va trebui să mai aştepţi.

| MoglanEliza26 a răspuns:

Ai cautat si in Spam? Daca da, cred ca va trebui sa mai astepti putin. Daca nu, eu ti-as sugera sa-ti creezi un alt cont. Sper sa functioneze!winking