| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a întrebat:

Bună! happy Știe cineva cum pot selecta să nu mai văd întrebările prietenilor? big grin Motivul pentru care vreau să fac asta,winking este că de cele mai multe ori întrebările lor nu au o solicitare importantă și nu solicită o rezolvare, big grin nu reprezintă o problemă.Nu au nevoie de ajutor. happy (și nu doar ei) Mă derutează foarte mult. Influența mea pe platformă, s-a marcat cel mai mult pentru sfatul acela generalist și psihologic pe care îi distribui. big grin Ajut persoane care suferă de depresie, în general. Cu asta m-am marcat. Am avut 3 conturi, unul de 30 de insigne, altul de 84 și acesta de 55. happy De azi înainte vreau să ajut strict persoanele depresive sau care chiar au probleme psihiatrice și suferă. Sinuciderea, automutilarea, hărțuirea emoțională, stima de sine scazută. Cam pe asta vreau să mă axez big grin, dar nu le exclud nici pe celelalte. Și o să scriu în bara de căutări acești termeni să primesc notificări când cineva solicită o întrebare încadrată la acești termeni, că am deja peste 50 de insigne. Mulțumesc! Dau funda, pentru cel mai bun răspuns! happy Sănătate! big grin

Răspuns Câştigător
| Adrian5575 a răspuns:

Intra la "setari cont" si gasesti acolo.

2 răspunsuri: