| LexiLaveil2 a întrebat:

Buna TPU.
Am incercat sa dau voturi la raspunsurile primite, si nu imi permite sa dau. Imi zice :"Statutul de membru junior nu permite sa votezi"
Ce trebuie sa fac?laughing

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Bună!
Pentru a fi membru Senior ai nevoie de 10 zile de la data înregistrării şi 100 de răspunsuri (adică să ajuţi Comunitatea).

http://www.tpu.ro/blog/?p=2183

| LexiLaveil2 explică (pentru Neimportant):

Deci daca am 10 zile de la inregistrare, dar nu am 100 de raspunsuri, tot avansez?
Sau trebuie neaparat sa am si 10 zile, si 100 de raspunsuri?

| Neimportant a răspuns (pentru LexiLaveil2):

Trebuie să ai neapărat 10 zile şi 100 de răspunsuri.

| LexiLaveil2 explică (pentru Neimportant):

Aha. Oke multumesc.:*

4 răspunsuri:
| ave1994 a răspuns:

Trebuie ca sa treci la statutul urmator... adica cu mai multe puncte, expert sau ceva de genu' am auzid big grin