| anonim_4396 a întrebat:

Cand vreau sa votez un raspuns zice"Statutul de membru junior nu permite sa votezi"...cum pot sa fac sa votez raspunsurile?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Mai ai nevoie de 57 raspunsuri pentru a deveni utilizator senior.Pentru a vedea asta posteaza mouse-ul pe bara orizontala(fara click) din dreapta pozei tale.

3 răspunsuri:
| xDxDxDxDxD a răspuns:

Pentru a putea vota trebuie sa fii senior.Asta inseamna sa ai peste 100 de raspunsuri date.Din cate vad eu ai doar 37 asa ca mai ai de muncit putin big grin.

| Badgirl117 a răspuns:

Pai eu cred ca trebuie sa ajungi SENIOOOOR.
Daaaaaaa. Si daca te intrebi cum trebuie sa raspunzi la cat de multe intrebari posibile ca sa acumulezi puncte sa treci nivelul si vuala esti senior uraaaaaaaaaa!
You understand?

| anonim_4396 explică (pentru Badgirl117):

Nu sunt proasta si nici nu am 2 ani, nu trebuie sa vorbesti asawinking