| LucaTeofil a întrebat:

am o problema cu site-ul asta, unde scrie cauta intrebari sau raspunsuri, cand scriu ceva ce vreau sa caut nu imi apare nimic decat pagina principala, cum sa fac sa gasesc ce vreau cand vreau, primul rasp corect funda+vot

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

În ultima perioadă funcţia "Caută" este aproape tot timpul inactivă. Am observat că îşi revine un pic noaptea sau spre seară. Tot ce poţi să faci momentan, e să dai o căutare pe Google sau de pe un telefon mobil sau să aştepţi până îşi revine funcţia "Caută". Succes! Numai bine!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Problema este din cauza defectiunilor TPU. De altfel programul de cautare este foarte slab si atunci cand merge, da o multime de rezultate irelevante, rareori afiseaza ce cauti. De obicei am obsevat ca mai merge uneori noaptea, incearca dupa orele 22, 00. Succes si numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din cauza reactualizării punctajului.
Pa, pa.

| ღNameღ a răspuns:

Bunahappy, Nu esti singurul cu problema asta, asa apare de ceva vreme, merge doar mai pe seara pe la 8-9-10 am vazut eu...si pe mine ma enerveaza rau chestia asta, da la categorii si poate gasesti acolo intrebari care iti plac, papa:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa folosesti motorul de cautare de aici: http://m.tpu.ro
Merge tot timpul, dar nu poti accesa intrebarile.