| Dhdhhdhfhfh a întrebat:

Bună TPU, am să scriu o intrebare cam ciudata dar, vreau să știu cum aflu adresa de e-mail unui utilizator de TPU. Dacă mă întrebați de ce întreb asta păi vreau să trimit un mesaj unui utilizator de TPU dar îmi apare că persoana a selectat să primească doar mesaje de la prieteni.

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu poti!
Insa poti comunica trimitindu-i o felicitare care este disponibila la fiecare profil.

| marin1988 a răspuns:

Salut,
Adresele de email sunt private, nu cred că poți să o afli. Încearcă să-l adaugi la prieteni, poate acceptă.