| 7Roby7 a întrebat:

Ce pot sa fac cu punctele acumulate la oracol?
Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu poti cumpara portocale cu eletongue, dar iti sunt adaugate punctajului tau de la profil si uite asa cresti in rank si incet incet ajungi in toptongue
O zi frumoasa sa aihappy

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nimic, ele se adună la punctajul total al tău.
Pa, pa.

| CautNume a răspuns:

Se adauga la punctajul tau total. Dupa punctaj se face clasamentul (http://www.tpu.ro/useri).

| alexs99 a răspuns:

Punctele sunt adaugate profilului tau, ajutandu-te sa urci in clasament.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic nu poti face.Ti se adauga la total.

| alex0110 a răspuns:

Se adauga la punctele tale, pur si simplu, nu sunt puncte diferite, cu ele poti ajunge mai sus in top.

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,nimic nu poti face se adauga la punctele tale.

| Klaudya27 a răspuns:

Acele puncte de la oracul se adaugă la punctele de la profiul tău. Cu acele puncte, rank-ul tău se micșorează. Baftă!