| MikidutzaEdy a întrebat:

Buna TPU...am un unchi care uneori ma iubeste imi da baniwinking dar uneori ma cearta si ma bate pentru ca nu ma lasa sa ma uit in telefonnul lui(nu ca m-ar fi interesat, dar am un prieten care locuieste la mine si lui ii arata totul, ii spune totul, il ia peste tot cu el si pe mine nu)
spuneti-mi dc pe el il iubeste si pe mine nu?
funda

Răspuns Câştigător
| NoName_8490 a răspuns:

Probabil pentru ca el este strain si tu esti din familie, poate vrea sa il faca sa se simta bine!

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mda, înţeleg de ce n-ai postat la "Dragoste şi Sex", dar "Familie & Relaţii" ce avea?!

Şi nu mai fii gelos! Vă iubeşte pe amândoi, dar diferit.

P.S. De potrivire şi nepotrivire de caracter ai auzit?

| Oti a răspuns:

Ioane,lumea e nebuna!laughing

| PetreConstanta a răspuns:

Te iubeste si pe tine dar nu este frumos sa intri in intimitatea unui om Este tel lui asa ca ar fi bine sa te uiti numai la telef tau Tel Unchiului nu este tel public

| DarQueen a răspuns:

Ioane, adu-mi un furazolidon! Ce c@c@t? laughing

| RoooneyThePuf a răspuns:

``uneori te iubeste``?straight faceA.si nu stiu.big grin

| Beibii a răspuns:

Prerea ta este ca daca iti da bani te iubeste?
Sti ca 95% dintre barbati isi doresc baieti, nu fete?happy

| AlissaDăăă a răspuns:

Poate are chestii interzise minorilor pe acolo rolling on the floor Sau daca esti fata thinking Cam acelasi lucru rolling on the floor
Btw: Nu inseamna ca nu te iubeste laughing