| CeVreauEu a întrebat:

As vrea sa stiu si eu de ce nu-mi apare poza pe TPU cand ma uit la profilul meu sau cand las un raspuns la cineva. Am dat la "editare profil" si am schimbat poza. Am incercat sa pun alta sa vad daca merge dar tot nu mergesad dau funda la raspunsul cel mai complet si care sa ma ajute cu ceva :X

Răspuns Câştigător
| Afdsa a răspuns:

Bună şi ţie.Păi trebuie să aştepţi minim 3 zile ca să iţi apară poza şi la profil şi la răspunsuri.

5 răspunsuri:
| CeVreauEu explică:

Am dat "salveaza profil" si am si confirmat mail-ul. Deci o sa mai astept 1 zi sau 2 si dupa aia sa vad la cine dau funda tongue:*

| Ea a răspuns:

Cred ca nu trebuie decat sa astepti. Mi s-a intamplat si mie de multe ori sa nu apara poza din prima, dar peste putin timp o sa apara.winking

| dragutzyka29 a răspuns:

Pai ai dat si salvare profil? daca da inseamna ca e ceva in neregula dar eu cred ca dupa ce ai setat poza nu ai dat salveaza profil

| PinkkRosee a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.Intra pe explorer si pe mozilla, cred ca pe macar unul din aceste programe sa mearga.Si eu am avut aceeasi problema.Acum,eu iti vad poza.*Sper ca te'am ajutat*bYe :-H

| noroK1 a răspuns:

Ai confirmat mail-ul?