| IIIx333III a întrebat:

Asta este un fel de petitie, si sper sa fie semnata. Vreti ca siteul sa aiba butoane de stergere intrebari? Adica... sa ne putem sterge intrebarile cand vrem noi. Pentru ca de unele chiar am vrea sa scapam. Ii voi trimite un mesaj si Stelei, dar de abia dupa ce voi avea mininum 12 raspunsuri, ca sa vada ca nu este doar alegerea si propunerea mea. Deci... astept un raspuns. Hai TPU- impreuna putem face siteul unul mai bun!

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Acest buton n-ar fi tocmai un lucru bun, pentru ca astfel ar disparea brusc o foarte mare parte a intrebarilor, care pot fi folositoare pentru ceilalti. Stii cati oameni dau zilnic o cautare pe Google si ajung pe TPU? Extrem de multi. Iar daca acele intrebari n-ar mai exista, cum ar mai afla acei oameni raspunsurile la intrebarile lor?
Orice postare este binevenita (cu exceptia spam-ului si obscenitatilor), pentru ca poate fi utila si pentru ceilalti. Iar daca vrem neaparat sa stergem o intrebare, putem sa trimitem o cerere la Contact, si in cateva zile problema va fi rezolvata.
In concluzie, dupa parerea mea, e bine asa, cum e acum, fara acel buton.
O seara placuta!

| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic contact\formuleaza cererea...eu te sustin.

| pwp a răspuns:

Eu te sustin!

| Carlamonicaanghele a răspuns:

DA de ce nu?tongue
e chiar buna ideea ta:*

| valThina a răspuns:

Si eu as vrea sa-mi pot sterge unele intrebari.si sunt sigura ca unele dintre ele nu foloseste nimanui, doar mie, deci de ce sa am mai incolo nu stiu cate sute de intrebari daca numai cateva ar putea ajuta si pe ceilalti?
raspunsul meu este DA, vreau sa avm un buton sau ceva cu care ne putem sterge intrebarile

| TheCritic a răspuns:

Semnez si eubig grin

| FreakyHalloweenBoy a răspuns:

De acordwinking Eu "semnez" Si eu i-am trimis cateva propuneri adminului TPU(adaugarea unor noi butoane de vot, adaugarea unei noi categori etc], dar nu m-am gandit sa fac o petitie

| doraz a răspuns:

Nu, eu nu vreau pentru ca de multe ori intrebarile altor utilizatori TPU si raspunsurile de la acele intrebari m-au ajutat fara sa fiu nevoita sa adaug din si eu aceeasi intrebare.
Gandeste-te ca vrei sa intrebi ceva, aceeasi intrebare a fost pusa de alti utilizatori TPU, la care au raspuns multe persoane, dar si acesti utilizatori cand vad ca intrebarea e repetitiva nu mai raspunzi. Am patit-o si eu cautand photoshop-ul pe net, si multe link-uri duceau catre TPU si la unele intrebari erau multe raspunsuri, la altele(de pe alta data) mai putine.Deci eu ma duc inspre NU! Daca sunt anumite intrebari de care ti-e jena cred ca le poti cere administratorilor site-ului.

| JustLiveYourLife a răspuns:

Eu una vreau ...Deci daca e dupa da sau nu eu spun clar : Da