| IepurasulBrunet a întrebat:

Cum putem sterge intrebarile?
Se pot sterge si intrebarile cu raspunsuri?

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Intrebarile si raspunsurile odata ce au fost lansate pe TPU nu mai pot fi sterse.

| EUSIATIT a răspuns:

Nu poti sterge nimic spune-i lui RALUCA ea te rezolva., dai mesaj ok

| Malvina24 a răspuns:

Da poti sterge intrebarea adresandu-te Ralucai si da se pot sterge si cele cu raspunsuri! daca vrea ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pot modifica, de sters nu-ti poti sterge intrebarle sau raspunsurile date, cica nu ar fi drept fata de ceilalti useri (asa mi-a raspuns ralucita )