| BrittanySue a întrebat:

Atunci cand vreau sa dau un raspuns pe acest site imi apare asta: Utilizatorii cu email-ul neconfirmat nu pot posta mai mult de 5 raspunsuri pe zi si nu mai mult de 10 in total.
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici. -Am dat click si pe email nu am primit nimic.Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Verifica daca ti-ai scris adresa de e-mail corect si uita-te si in folderul de spam / junk.

Alexandra - TPU

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poate fi o eroare de server...

Poţi trimite un mesaj la admina Cristina, din secţiunea "Contact" - colţ dreapta sus, ori linkul :
http://www.tpu.ro/contact

Îi explici care este situaţia ta şi se va remedia în vreo 2 zile.

Toate cele bune.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Mai incearca

| simpluone a răspuns:

Sa ai rabdare. Sau emailul introdus cand ai facut contul nu este cel pe care il verifici.