| XK a întrebat:

Ce se intampla cu voturile?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Se pare ca, mai marii site-ului, au schimbat setarile facand voturile invizibile pentru utilizatori ( cu exceptia lor si a celui care a votat---acesta isi poate vizualiza voturile date pe pagina de profil). Probabil ca s-a recurs la ac. solutie pentru a stopa votarile abuzive si neserioase.

4 răspunsuri:
| XK explică:

@alessia5158 Cea mai mare porcarie, am dat un vot acum 2 zile si am urmarit intentionat intrebarea si nici acum nu a aparut...straight facetotal aiurea straight face Site-ul asta a inceput sa fie din ce in ce mai slab straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca mai bine le-ar scoate sau atunci sa le repare odata!

| FreakyFred a răspuns:

Merg in "Tara Voturilor".

| SparklySparklySatanTraversa a răspuns:

Se sterge Basescu la cur cu ele, pentru ca oricum iese cum vrea el de prea mult timp.