| BlueViP a întrebat:

cat dureaza ca o intrebare a unui utilizator Junior sau senior sa apara pe prima pagina? Conteaza lungimea intrebarii? Cam la cat timp dupa castigarea tricoului de campion trebuie sa primim acel email de confirmare a datelor?

Răspuns Câştigător
| MisFit20 a răspuns:

Bun, daca e membru junior asteapta in jur de 20 de minute, sa incerce sa ofere niste raspunsuri la intrebari, vreo doua -trei si apoi sa mai posteze o data intrebarea.

4 răspunsuri:
| MisFit20 a răspuns:

Doar la primele cateva intrebari ai timp de asteptare, pana primesti oke-ul din partea adminilor. Pe prima pagina? la recomandate, apar intrebarile votate de cine trebuie, daca intrebarea este votata ca fiind interesanta. Premiile se trimit intr-o saptamana, cam asa, mai sigur poti trimite un mail unui admin.Numai bine.

| BlueViP explică (pentru MisFit20):

Nu la recomandate, doar la recente. Si cam cat dureaza sa fie aprobata?

| MisFit20 a răspuns (pentru BlueViP):

Pai nu ai nevoie de aprobare, eu nu am nevoie postez intrebari imediat si imediat apar. Probabil ai dat vreun raspuns mai porcos si ai fost pedepsit/abig grin

| BlueViP explică (pentru MisFit20):

Nu eu, am o prietena care abia si-a facut cont si nu ii apare intrebare...

| MisFit20 a răspuns (pentru BlueViP):

Bun, daca e membru junior asteapta in jur de 20 de minute, sa incerce sa ofere niste raspunsuri la intrebari, vreo doua -trei si apoi sa mai posteze o data intrebarea.