| IntodeaunaPunPariuCuViata a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa devin senior?

Răspuns Câştigător
| Teresa a răspuns:

Sa ai minim 100 de raspunsuri date la intrebarile celorlalti
trebuie sa stii ca trebuie sa treaca 15 zile de la inscrierea pe site ca sa poti devenii senior
chiar daca ai 100 de raspunsuri daca nu trec 15 zile nu vei fi senior
fundita?

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Pentru a deveni un membru senior, trebuie sa postezi cel putin 100 raspunsuri si sa ai o vechime de cel putin 10 zile pe site.
Succes!

| MademoiselleV a răspuns:

Trebuie să ai cel puţin 100 de răspunsuri. Multă baftă!

| ICanSeeAll a răspuns:

Sa ai 10 zile pe site si sa raspunzi la cel putin 100 de intrebari.

| Diiiaaa a răspuns:

Un membru junior ramane membru junior pana la momentul in care scrie 100 de raspunsuri. Cu un minim de 10 zile de juniorat.

http://www.tpu.ro/blog/

| ionutz03 a răspuns:

Sa ai cel putin 100 raspunsuri date

| Gabiii a răspuns:

Sa ai minim 100 de raspunsuri!winking