| KiraVonHell a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa devin senior?

Răspuns Câştigător
| DnlG a răspuns:

Sa dai peste 100 de raspunsuri daca te referi sa fii senior pe TPU

6 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Cred ca se refera la TPU
dai raspunsuri gandite nu prostii prin care sa ii ajuti pe altii, parca la 200 de raspunsuri thinking

| ICanSeeAll a răspuns:

Raspunde la multe intrebari.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| hideaway a răspuns:

Pentru a devenii "Senior", trebuie să ai minimum 100 de răspunsuri aprobate și minimum 10 zile de la înregistrare. Când vei îndeplinii aceste două cerințe vei avea toate, (și absolut toate), drepturile depline; cum ar fi:
Vei putea să raportezi, să folosești opțiunea "Discută Live" (adică chat-ul site-ului), vei putea să votezi și să trimiți mesaje private.
Noroc în continuare!

| KiraVonHell explică:

La TPU ma refer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ai 100 de raspunsuri si minim 10 zile de la inregistrare. Scrie si la Intrebari frecvente daca iti dadeai osteneala sa frunzaresti ce scrie pe acolo.

| cosmin1 a răspuns:

Senior inseamna a avea un copil cu numele tau, ex:Stefan Banica junior, Stefan Banica senior