| FantaZEW a întrebat:

Buna TPU ^^! Cum pot pune la profilul de TPU GIF-uri stiti voi, "imagini miscatoare"?

Răspuns Câştigător
| ÐÿÅ a răspuns:

Buna! :)
Pur si simplu pui imaginea.
Intra pe profilul tau aici http://www.tpu.ro/site-users/edit/ si in josul paginii ai -> Selecteaza imagine profil -> da click pe Rasfoire -> te duci la locatia cu poza ->dublu click pe ea si apoi da click pe -> Salveaza profilul.

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi peasta de o ai acum, cum ai pus-o?

| HubbleBlue a răspuns (pentru onasis1961):

rolling on the floor) da chiar cum l-a pus?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi pe internet si cauta un "gif".
Descarcal in calculator (click dreapta, save as computer).
Intra pe internet, TPU, editare profil si cauti poza unde ai salvat-o pe calculator dupa care dai ok si salveaza.

| FantaZEW explică:

Multumesc :* ^^