| harkuia a întrebat:

Cum pot sa vad raspunsurile mele amuzante, folositoare, inteligente. La profilul meu scrie acolo care sunt la fiecare categorie dar nu scrie care raspunsuri au fost votate ca folositoare si care au fost votate ca amuzante etc. Ma puteti ajuta? Dau funda tongue.

Răspuns Câştigător
| Darcos a răspuns:

Salut!
Nu poti afla...Pentru a nu te razbuna pe cel care ti-a dat votul.Cred ca asta au hotarat adminii.

Eu unul nu stiu cum poti afla, daca exista, vreau sa aflu si eu...

Bafta! Nu glumesc la partea cu vreau sa aflu si euwinking

3 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Nu poți afla care, decat daca verifici fiecare raspuns în parte.
Succes!

| CllaraCllary a răspuns:

Uite:http://www.tpu.ro/useri?s=harkuia&o=rank_asc
P. S. aici afli cat de folositoare, amuzanta si inteligenta esti.

| ExpertCompanyGroup a răspuns:

Da, ar fi interesant sa stii cine te-a votat. Oricum, mi s-ar parea ciudat sa te razbuni pe cineva care ti-a votat raspunsul "inteligent", "folositor" sau "amuzant"...