| SimonaNicoletaღ a întrebat:

De ce numai primesc notificari atunci cand un user TPU imi comenteaza un raspuns?
Multumesc!
*-*

Răspuns Câştigător
| Iulian03 a răspuns:

Ai refuzat notificarile.

4 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ explică:

Incepe sa-si revina, incet incet. Multumesc.
*-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt doua situatii:fie ai refuzat primirea notificarilor fie a aparut o anomalie in functionarea yahoo si cu siguranta asta se va rezolva fara interventia ta.Numai bine.

| Bordey_valy_1969 a răspuns:

Cand iti faci un cont nou iti apar niste setari. probabil ai refuzat notificarile.

| SimonaNicoletaღ explică (pentru Bordey_valy_1969):

Am contul de mai mult timp. Am confirmat tot, pana acum doua zile totul a fost in regula.
*-*