| grAnonimH a întrebat:

Bună TPU, de curând am început si eu sa pun întrebări aici si sa răspund pentru alții. Pana acum nu aveam cont si doar ma uitam la unele întrebări care conțineau si probleme de ale mele. Acum după ce am făcut contul, nu stiu cum as putea confirma e-mailul pentru ca la început îmi apărea dar nu l-am confirmat. Iar acum nu mai găsesc unde scria sa il confirm.

Răspuns Câştigător
| Demidol a răspuns:

Intri la "setari cont", si la "Modifica profilul" vei gasi ceva cu "confirma mailul". Poate cu "retrimite". Dai retrimite (daca ai cerut o data) si apoi verifici contul tau de mail. Acolo gasesti linkul pentru confirmare.

6 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Cauta in imboxul de la mail sau spam. De obicei acolo vin mailurile de confirmare

| RAY a răspuns:

Da din nou sa isi trimita email de confirmare sau vezi in spam

| Ştefania1989 a răspuns:

Eu zic sa te loghezi de azi inainte cu contul de Facebook este mult mai lejer si simplu

| grAnonimH explică (pentru Ştefania1989):

Am reușit până la urmă, oricum mulțumesc!

| grAnonimH explică (pentru Ştefania1989):

Am reușit așa, mulțumesc oricum!