| LoveJustThinkPink a întrebat:

Tocmai ce mi-am făcut cont pe TPU acum câteva ore și după un timp am primit un mesaj în care scrie că pot să răspund doar la 5 întrebări pe zi fiindca n-am id-ul confirmat. Am apăsat pe CLIK unde îmi apărea id-ul meu și scria ca mi-au trimis un cod pe mess pe care trebuie să-l confirm dacă vreau să răspund la mai multe întrebari și am intrat pe contul meu de Yahoo dar n-am găsit niciun mesaj. Ce să fac ca să-mi confirm id-ul?

1 răspuns:
| HikariAi a răspuns:

Nu pe contul tau de yahoo, ci pe mail si daca nu l-ai primit vezi daca ai la setari acolo la contul tau sa ti-l trimita din nou