| ღSupradozaDeViseღ a întrebat:

Dupa mult timp,am mai intrat si eu pe TPU, si am vrut sa imi schimb imaginea de profil, dar nu se vede.Acum orice imagine pun nu se vede...De ce?cryingSi cum sa fac sa se vada?:-s

3 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Avatarul apare, deocamdată, doar la întrebări. Ca să se vadă peste tot, trebuie să aștepți reactualizarea care se face o data la 24 de ore. Mâine vei putea să îți vezi avatarul și la răspunsurile oferite.

| diiiiiiiana a răspuns:

Ti se vede acumwinking

| Iku a răspuns:

Ca sa se vada trebuie sa astepti ppana maine. Cand se improspateaza [ sa zic asa ] TPU.

Sper ca te-am ajutat. Bafta!