| 358ili a întrebat:

Buna TPU este vorba de TPU. Vreau sa va pun o intrebare:
cum se poate schimba poza de la profil? mi-am pus una cu dong yi si vreau sa\mi alta cu dong yi. Multumsc anticipat

Răspuns Câştigător
| ILŞMM a răspuns:

Bună.
Întâi trebuie să te loghezi.
După aceea în stânga vezi că scrie " Editare Profil ".
Dai acolo și schimbi poza (găsești tu).
Dar va dura ceva până ce va apărea.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Editare profil", selectezi/încarci o imagine şi salvezi.
Poza ta va apărea în câteva ore-zile, nu imediat.
Succes.

| ASIGURATORUL a răspuns:

Vrei sa schimbi poza actuala cu acceasi poza? Mi se pare un nonsens.

| 358ili explică (pentru ASIGURATORUL):

Mersi la toata lumea dar m-am decis s-o las dar dupa voi s-o schimb?

| TheYoyogabi a răspuns:

Poi intrii la "Editare profil" si de acolo te duci unde scrie "selecteaza imagine profil" dai rasfoire si alegi imaginea