| pittikaRoxy14 a întrebat:

Am si eu o intrebare TPU dc nu mi se mai schimba poza la profil?!sad
Vreau raspunsuri va rog...

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Acum ai o poza la profil ( fata in oglinda ).
Daca vrei sa schimbi poza intra la Editare profil http://www.tpu.ro/site-users/edit/ dupa care la Selecteaza imagine profil dai click pe Rasfoire, incarci poza si la sfarsit Salveaza profilul.
Poza va aparea dupa ce adminii vor aproba.

| pittikaRoxy14 explică (pentru evenso):

Da am facut asa de vreo 3; 4 ori si nu mi so schimbat bagamias ceva...

| evenso a răspuns (pentru pittikaRoxy14):

Sigur ai Salvat modificarile inainte de a iesi?
Eu spun ca sa mai incerci inca odata dar sa Salvezi ( apare jos in dreapta ).
Daca tot nu se schimba la profil atunci scrie un mesaj adminilor cu problema ta la Contact http://www.tpu.ro/contact

| pittikaRoxy14 explică (pentru evenso):

Da degeaba ca tot nu se schimba da apropo daca trimit mesaju asta junge la cineva anume sau intrebare pentru toti ca restul intrebarilor
?!big grin

| pittikaRoxy14 explică:

| xTrixie a răspuns:

X. Staii nu te agita dureaza o zi 2 pana se actualizeaza! Asa am patiit si eu! NU ARE nimic! POate ma poti jauta si pe mine...