| milkie a întrebat:

Imi poate explica cineva cum pot ajunge de la un statut la altul?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
sa ai activitate pe site/sa ai 10 zile vechime si 100 raspunsuri date bune si de calitate, apoi adminii, vor avea grija sa iti schimbe statutul.
asa ca, spor la treaba si activitate intensawinking
O seara bunahappy

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai ai nevoie de 87 de raspunsuri si de 8 zile pana vei trece la statutul de senior. Poti verifica si tu asta.Asta acum.Cand scriu eu.

| didi13842 a răspuns (pentru darrio2007):

Unde pot vedea?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"26. Cum ajung senior?
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#26

"27. Care sunt privilegiile unui senior?
Un utilizator senior poate raporta si vota postari, poate trimite mesaje private si are acces pe chat-ul TPU." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#27

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune.

| zurick a răspuns:

Buna!
Pai ca sa devii senior(tu esti junior)trebuie sa ai minim100 de raspunsuri si 10 zile de activitate(de cand ti-ai facut contul)Dupa mai e userul anului insa mai e pana se va vota pe la sfarsitul lui 2014 +ca trebuie sa ai destule raspunsuri...
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa 10 zile de logare si minim 100 de raspunsuri aprobate, treci la statutul de senior.Restul:expert sau user, le obtii in urma activitatii, daca esti propus si votat si daca adminii considera ca meriti.Mult noroc.