| BiancaThaDulce a întrebat:

Imi spuneti cel mai frumos nume de pagina original pentru fb? Cel mai bun nume primeste 2 funde de pe contul asta si de pe altul!

4 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Fi sigură că cineva va primi fundele acelea, dar la altă categorie, nu aici!winking

| TequilaG a răspuns:

Numele tau.

| FrumoasaFata a răspuns:

Numele tau propiu.

| Tudose_Marian_1998 a răspuns:

Nu-i nevoie sa incepi sa-ti pui nume "Inger pierdut"; "Blonda Phisik Dulcik". Poti sa-ti pui numele mic "Bianca Andreea" si initiala din numele de familie. Adica ex: Bianca Andreea P.
Numele asta l-am pus ca exemplu;

Si poti sa-ti pui si o "porecla" la facebook, in paranteze, dupa nume. Acolo iti poti scrie ce vrei tu. Brunetica, Papusica, Inimioara, Corasonu, samd.