| anonim_4396 a întrebat:

Nu imi merge TPU, cand dau sa raspund la intrebari apare asta:
http://i.imgur.com/Xod82eD.png
In rest toate imi merg,stiu probleme tehnice.
Voua am vazut ca va merge, ca ati raspuns la intrebari.
O zi buna!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,ieri mi s-a intamplat si mie, a durat vreo ora, nu mai vazusem de mult cartela TPU, de obicei imi aparea 502 Bad Gateway.
Ca sa ai siguranta ca totul e ok,scaneaza-ti si PC-ul,inchide-l,deschide-l si cred ca nu vei mai avea probleme.
Cand se mai intampla,de obicei ajunge sa astepti,dar poate te-ai captusit cu o turma prea mare de cookies,da un scan,nu-i mare lucru,eu il scanez zilnic, cauta Ccleaner, e tot ce trebuie, rezumatul unei scanari mari, dureaza un minutel!
Spor!

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Mie nu mi-a aparut asa ceva de luni bune.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
este adevarat ca a mers un pic greu ieri, dar aparea 502 Bad Gateway, cel putin la mine, dar si-a revenit, acel scris de care zici tu, chiar ca nu l-am mai vazut de mult asa cum a zis si dl Ivancea...
O zi frumoasa sa aihappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Mie mi-a mers toata ziua; cel putim cand am intrat eu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa ceva nu am mai vazut pe ecran cred ca de aproape un an.Merge destul de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca ai intrat tu pe partea ciudata a vreunui server.
De ce iti apare scollbar intr-o imagine care se incadreaza deja in pagina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Aşa îmi mai apare şi mie din când în când, dar tot au fost probleme tehnice ieri cu site-ul, trebuie să avem răbdare.
Te pup!

| Nanami利 a răspuns:

Mie mi se intampla asta cateodata, dar apoi merge din nou.