| AdolfHitler1945 a întrebat:

nu stiu de ce dar dupa ce m-am logat au disparut toate punctele si fundele si alte chestii.De ce?

7 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna! Ai un singur raspuns sters.

Alexandra - TPU

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/contact
trimite un mesaj adminilor si te vor lamuri. daca au fost intrebari/raspunsuri care au incalcat regulamentul, obligat ca au fost sterese si dispar si din fundite...
O zi frumoasa sa ai:)

| darrio2007 a răspuns:

Din cauza pozei.Schimb-o.Trebuia sa citesti, mai intai, regulamentul.Ce ai voie sa postezi, inclusiv poza, si ce nu.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Dario, nu cred ca din cauza pozei. Poza trebuie aprobata de admini.Mai degraba i s-a stres din raspunsuri si normal au disparut si punctele acumulate.

| darrio2007 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Am sa-ti scriu pe privat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Solicită un mesaj la funcţia CONTACT adminilor să te lămurească.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Dispar" doar fundele si punctele aferente la raspunsurile sau intrebarile care incalca regulamentul.Pentru alte neplaceri, trimite o sesizare la "CONTACT".