| Dydiiishorr a întrebat:

Primesc mesaje, dar cand dau click pe folderul "mesaje" imi apare ca nu am niciun mesaj. De ce?
Dau fundita love struck.

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Problema ta persista? Daca da, asteptam un e-mail cu mai multe detalii la contact@tpu.ro

Alexandra - TPU

| StefanUzziCristian a răspuns:

Salut! Deeoarece pe TPU mai sunt probleme tehnice nerezolvate sau lag pe site.Deeoarece nu merge.Si mie imi facea asa, de exemplu am raspuns la o intrebare de pe alt cont si cand sa ma uit la funde nu aveam niciuna.O seara buna-ti doresc!