| purpleicetwice a întrebat:

Hei. Mie tot imi apare in stanga ca am un mesaj si cand d-au click imi arata ca nu am niciun mesaj. Ma ajuta cineva?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poate fi ceva temporar (mi se mai întâmplă din când în când). Dacă nu îşi revine de la sine, poţi să trimiţi un mesaj la Contact şi îţi vor rezolva problema.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil o defecțiune tehnică a server-ului! Pa, pa.

| TPU.ro a răspuns:

Buna, Irina! Asigura-te ca nu ai vreun mesaj mai vechi necitit. Daca problema persista, asteptam un semn la contact@tpu.ro

Alexandra - TPU.ro

| Fatamuntilor a răspuns (pentru TPU.ro):

La mine e invers....desi citesc mesajul, nu scap de acel 1 mesaj care apare cu gri! A trebuit sa sterg mesajul ca devenise deranjant!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Intri la "Mesaje" peste vreo 10 minute!
Dacă nici atunci nu apare mesajul, atunci poţi să te deloghezi şi te loghezi iar peste vreo 10 minute şi ar trebui să-ţi apară mesajul...

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Mergi inapoi si verifica; ai un mesaj necitit din cele vechi.Iti garantez asta.Mult noroc.