| lrls a întrebat:

Stiu ca intrebarea mea e stupida dar cum imi pun poza pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

Nu e stupidă întrebarea! De asta eşti aici ca să fi ajutat şi să ajuţi şi să ştii că întrebarea asta a fost pusă des de userii noi ca tine.Deci,intrii la " Editare profil ",dai mai jos pe " choose file ", îţi alegi poza şi încarci. Poza va apărea după câteva zile/ore, nu imediat.Succes.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Editare profil", selectezi/încarci o imagine şi salvezi.
Poza ta va apărea în câteva ore-zile, nu imediat.
Succes.

| mgtow a răspuns:

Editare profil - examinate alegi poza si gata, maine o vei vedea la profilul tau.

| Monicaツ a răspuns:

Dai la editare profil -> selectare imagine profil -> browser ->selectezi imaginea -> salveaza profilul.Baftahappy

| Skylerx a răspuns:

Ba nu este stupida deloc. Poate ca nu stii thinking Pai dai la ''Editare Profil", jos este cauta imaginea. Si dai acolo, dupa ce pui imaginea dai pe "Salveaza Profilul" si gata.
App: imaginea poate aparea si maine, chiar poimaine. Tu ai rabdare doar. big grin

| Aide a răspuns:

Simplu! mergi la editare profil iar acolo vei avea ceva de genul selecteaza imagine profil dai browse, alegi o poza din calculator apoi dai salveaza modificarile si gata.