| RainOfColors a întrebat:

Se intampla de multe ori sa scrie la unele intrebari in paranteza "x raspunsuri" insa, cand intru in intrebari nu imi apar raspunsurile sau, cand public un raspuns sa imi apara in raspunsurile mela ca aprobat dar sa nu apara ca raspuns la intrebare.De ce? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Răspunsurile/întrebările noastre nu sunt afişate pe site în timp real. Actualizările de acest gen se fac o dată la 10-20 minute şi toate postările noastre apar pe site cu o mică întârziere. Trebuie să ai puţină răbdare şi vor apărea.
Succes.