| XxAnonimuXx a întrebat:

Buna TPU sunt pe locul 2 la raspunsuri cand primesc cana si tricoul si prin ce il primesc trebuie platit ceva?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Primesc doar cei care ajung pe primul loc!
Si nu trebuie platit nimic!

| XxAnonimuXx explică (pentru Fatamuntilor):

Am ajuns si in cat timp vine tricou si cana primesti funda pentru un raspuns satisfacator repede

| Fatamuntilor a răspuns (pentru XxAnonimuXx):

Premile se trimit o data pe luna la toti campionii zilei.In momentul in care esti declarat castigator, vei fi contacat de admni!

| XxAnonimuXx explică (pentru Fatamuntilor):

Ei imi trimit mesaj pe TPU sau pe mess?/
Sun t pe locu unu vezi? laughing

| XxAnonimuXx explică (pentru Fatamuntilor):

Si daca nu-s on o zi cand imi trimit mesaju asteapta sa raspund sau cum

| Fatamuntilor a răspuns (pentru XxAnonimuXx):

Am vazut...Iti trimit admnii mesaj prin e-maiul ca care esti inscris pe site.SAU scriii tu la contact!

| XxAnonimuXx explică (pentru Fatamuntilor):

Mersi adauga-ma la prieteni

| Fatamuntilor a răspuns (pentru XxAnonimuXx):

Ce al tau, e pus deoaparte! Castiga! Premiul e valabil pentru raspunsurile date de tine pentru o singura zi!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru XxAnonimuXx):

Trimite tu sau seteza-ti profilul ca mie imi zice ca nu primesti cereri de prietenie!

| anonim_4396 a răspuns (pentru XxAnonimuXx):

Daca esti pe locul 1 la finele zilei si ai primit mesajul aferent, urmeaza analizarea raspunsurilor de catre admini. Daca totul este in regula, vei fi contactat.
O seara buna.

16 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru a primi tricou/cană trebuie să răspunzi la cât mai MULTE întrebări într-o zi şi răspunsurile tale să RESPECTE Regulamentul!

DOAR userul de pe locul 1 din "Top 3" va primi tricoul!

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

Poţi verifica pe ce loc eşti în top la linkul :
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/

Înţeleg că tu presupui că ai dat cele mai multe răspunsuri ( corecte ), dar NU ai precizat în ce dată.

Deocamdată NU eşti validat ca şi câştigător!

ÎNTÂI, trebuie ca Adminii să valideze topul pe data respectivă şi, dacă răspunsurile tale au RESPECTAT Regulamentul TPU, probabil că vei fi ales "câştigătorul" zilei respective.

Vezi alte detalii pe blog, la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=4454

Dacă vei fi VALIDAT câştigător al zilei respective, atunci vei fi contactat pe adresa de mail şi ţi se vor cere datele de contact ( nume + adresă + telefon ).

Iar apoi se ÎNCEPE trimiterea coletelor, după ce se primesc TOATE datele de contact, de la TOŢI userii câştigători în luna respectivă...

Toate cele bune.

| XxAnonimuXx explică (pentru bursuc001):

Cum adica nu am precizat data unde trebuie so scriu?

| OnuOnulică a răspuns:

Dacă tu răspunzi numai pentru o amărâtă de cană și un tricou...lol.
Oricum îți vori trimite un tricou doar atât fără cană!

| XxAnonimuXx explică (pentru OnuOnulică):

Pe mine nimeni nu m-a declarat campionul zilei ce naiba?

| alexs99 a răspuns:

După cei vei fi confirmat ca şi campion al zilei, vei fi contactat prin mail pentru a ţi se oferi mai multe detalii despre ceea ce trebuie să faci pentru a intra în posesia tricoului.Nu vei plăti nimic.Vezi mai multe detalii despre concursul zilei la link-ul:
Sursa:http://www.tpu.ro/blog/?p=3717
O zi bună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca nu ai inteles; campionul zilei este cel care a terminat pe locul 1 ca nr de raspunsuri, dupa ce raspunsurile au fost analizate de admini.In rest, mult succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se plateste nimic.