| kar1GaNNN a întrebat:

Cum e cu Tricoul de campion, cum il primesc, ce trebuie sa fac.
Rog cat mai multe raspunsuri.

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sa dai cat mai m ulte raspunsuri de calitate pana la miezul noptii. apoi daca se dovedeste ca sunt raspunsurile bune vei fi desemnat Campionul zilei, apoi vei primi un mesaj de la admini prin care iti vor cere datele de contact, apoi vei primi coletul prin curierat fara sa platesti nimic
O zi bunahappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ţi-am mai explicat la o întrebare anterioară...

Pentru a primi tricou/cană trebuie să răspunzi la cât mai MULTE întrebări într-o zi şi răspunsurile tale să RESPECTE Regulamentul!

DOAR userul de pe locul 1 din "Top 3" va primi tricoul!

Trebuie să fi pe locul întâi şi la ora 24, 00 ( când se trece la ziua următoare )!

Topul aferent zilei "X" se validează în zilele următoare...

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

Poţi verifica pe ce loc eşti în top la linkul :
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/

Înţeleg că tu presupui că ai dat cele mai multe răspunsuri ( corecte ), dar NU ai precizat în ce dată.

Deocamdată NU eşti validat ca şi câştigător!

ÎNTÂI, trebuie ca Adminii să valideze topul pe data respectivă şi, dacă răspunsurile tale au RESPECTAT Regulamentul TPU, probabil că vei fi ales "câştigătorul" zilei respective.

Dacă vei fi VALIDAT câştigător al zilei respective, atunci vei fi contactat pe adresa de mail şi ţi se vor cere datele de contact ( nume + adresă + telefon ).

Iar apoi se ÎNCEPE trimiterea coletelor, după ce se primesc TOATE datele de contact, de la TOŢI userii câştigători în luna respectivă...

Toate cele bune.

| LTAA a răspuns:

Trebuie sa raspunzi cat mai mult posibil intr-o zi, mentinandu-te pe locul 1 pana la miezul noptii.
Verifica aici pe ce loc ta afli:
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai fost desemnat castigator, trebuie sa astepti si vei fi contactat pentru a ti se cere datele necesare expedierii.Il vei primi acasa, total gratuit.O seara buna.