| anonim_4396 a întrebat:

Bună, TPU! Știu ce înseamnă „Dau FUNDĂ", dar ce înseamnă „Dau VOT", puteți să-mi explicați și mie? Va Dau FUNDIȚĂ (pentru cel mai înțeles răspuns). MuLțUmEsC!

Răspuns Câştigător
| Deliα a răspuns:

Sub fiecare raspuns scrie evaluează dai click acolo si iti apare folositor, nefolositor, amuzant etc.

| anonim_4396 explică (pentru Deliα):

Scrie că sunt JUNIOR. happy

| Deliα a răspuns (pentru anonim_4396):

Juniorii nu pot vota.Ca sa poti vota trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri ai 10 zile de cand ai cont.

| anonim_4396 explică (pentru Deliα):

Dacă ai 100 de răspunsuri și 10 zile de când ai cont esti „senior", nu?

| Deliα a răspuns (pentru anonim_4396):

Da

10 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru mola):

Mulțumesc, dar nu m-ai ajutat.winkingwinkingwinking

| mola a răspuns (pentru anonim_4396):

Dai vot, inseamna ca oferi. E la fel ca funda.

| anonim_4396 explică (pentru mola):

De unde dai vot?

| mola a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru a vota un raspuns, da click pe optiunea de "Evalueaza" si selecteaza calificativul dorit. Votul tau va fi inregistrat imediat, iar pe site va fi afisat intr-un interval de 15 minute. Nu iti poti vota propriile postari si nici nu poti vota acelasi raspuns de doua ori. + Trebuie sa fii senior.

| Deliα a răspuns:

Multumesc pentru fundita