| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! Vreau ca un user sa nu imi vada intrebarile si am folosit si butonul IGNOR USER! Ce sa mai fac? Multumesccccc si funda!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, nu există o setare care să-ţi permită să ascunzi întrebările de la un anumit utilizator. Cel mult le poţi anonimiza, ca să nu mai apară deloc pe profilul tău.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu poate interacționa cu tine, nu poate răspunde la întrebările tale, în schimb poate intra la profilul tău să-ți vadă activitatea.
O seară plăcută.
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Adica poate sa-mi vada intrebarile? Intrebarile vreau sa nu le vada... poti fi mai explicita? pup!

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Adica se intampla asta daca dau pe Ignorare User? Activitatea in ce consta? COnsta si in intrebari?

Apache
| Apache a răspuns:

Daca dai Ignore userul respectiv nu iti mai poate raspunde la intrebari, comenta la raspunsuri sau interactiona cu tine.

Dar poate in continuare sa iti vada profilul, activitatea...etc.
Doar ca nu poate interactiona cu ea.

Ca sa nu iti mai vada intrebarile, sterge-le.
Daca au raspunsuri atunci o sa ramana pe site dar o sa fie sub un nume anonim.
Daca nu au raspunsuri atunci o sa fie sterse de tot.

Pentru raspunsuri nu se mai aplica...sunt sterse oricum.

Daca intr-adevar ai un motiv bun pentru care nu vrei sa ti se vada intrebarile atunci contacteaza adminii si explica-le lor.

http://www.tpu.ro/contact

Roaga-i sa iti stearga intrebarile si explica si motivul.
Poate ai noroc.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Nu le va vedea, stai liniştită.
Numai Bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceea ce vrei tu nu se poate.Prin ignor, doar nu mai poate reactiona cu tine dar iti poate vedea activitatea.

| MEIALI a răspuns:

Nimic, odata ce ai dat ignor nu are cum sa te mai deranjeze