| xDxDxDxDxD a întrebat:

Buna happy! Voi mai dati voturi asa din cand in cand?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Doar care merită!

11 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună! happy
De fiecare dată când găsesc răspunsuri care merită. Nu dau niciodată voturi negative.
O zi frumoasă!

| Furculingură a răspuns:

Da. Voturile mi se pare o idee foarte bună şi îmi pare rău că acum nu prea se mai votează. Multora le e lene să deschidă " evaluează " şi să voteze. Înainte când bara cu voturi era tot timpul vizibilă era mai la îndemână şi se vota mult.

| Wøodenpints a răspuns:

Aș da, dar nu văd nicăieri opțiunile "teribil de cretin" și "mai prost ca noaptea".

| positivity a răspuns:

Uneori, când mă plictisesc!

| thegatekeeper a răspuns:

Destul de rar. Dau in special celor care imi raspund la intrebari, in rest nu prea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Da! Asa... din cand in cand!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am dat niciodata. Mi-e mult prea lene.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Nu prea, doar când mi-se pare ceva folositor cu adevărat.

| Purgatoriu a răspuns:

Foarte rar.

| JoeTPU a răspuns:

Da,dar nu foarte des happy