| anonim_4396 a întrebat:

Cand adaug un raspuns, nu apare. Adica, eu am dat un raspuns la o intrebare si am dat click pe ea dupa. Raspunsul meu de ce nu a aparut? Cum fac sa apara din nou? Am raspuns la vreo 4 intrebari. sad Help, please! crying

Răspuns Câştigător
| Krisakis a răspuns:

Raspunsul tau trebuie aprobat de catre administrator, cel mai probabil trebuie sa astepti vreo jumatate de zi.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! poate nu erai logat, intra la raspunsurile tale si verifica, poate e refuzat, daca nu, trimite un mesaj adminilor, intra la sectiunea Contact si varsa-ti oful.
O zi minunata sa ai si sanatate in zi sfantahappy

| Sabina_Saraolu_1997 a răspuns (pentru caramela):

Daca nu ar fi fost logat, nu ar fi avut cum sa raspunda.

| LIN2010 a răspuns:

Trebuie putina rabdare si vei vedea raspunsul, nu apare imediat ce l-ai trimis.Respecte