| Romania2014 a întrebat:

Deci am o problema cu Yahoo! Messenger:
Cand scriu ceva la status mie imi apare dar restul nu vad sad
Please HELP me! sad
Astept raspuns raspunsul castigaror are Funda si 2 euro pe tel big grin

Răspuns Câştigător
| MYK3 a răspuns:

Este statusul blocat, își va reveni în scurt timp adica ii din cauza la aia cu yahoo, mi se întâmplă și mie câteodata și nu merge nici să mă pun pe invizibil, trebuie să ies de pe mess și să intru pe invizibil. Deci nu-ti fa griji isi va revenii curand intre tiimp inchide si reporneste messengeru si bagate si iesi de pe invizibil si dupa cateva ore isi va revenii

| Romania2014 explică (pentru MYK3):

Pana acum tu ai avut cel mai bun raspuns...sa vedem daca merge.

13 răspunsuri:
| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Dezinstaleaza-l si instaleaza-l iar

| Romania2014 explică (pentru CiocolataAlbaAerata):

Am facut-o deja oh go on l-am dezinstalat sad si nimic

| Crucified a răspuns:

Ia-ti ochelari so o sa vezi mai bine! poate asta e problema laughing

| Romania2014 explică (pentru Crucified):

Tu tiai facut cont TPU ca sa iti bati joc de oameni...Esti o cauza pierduta! In locul tau isi putea face cont cineva care chiar avea nevoie de ceva nu de misto-uri phbbbbt

| Crucified a răspuns (pentru Romania2014):

Hai s' te chis in freza

| alin_9439 a răspuns:

Sal auzi nu stiu ce sa zic e cam aiurea chestia asta eu cred ca sunt numai 2 sau 3 probleme 1 ai putea avea virusi sau esti pe invizibillaughing 2.incearca alta versiune de messenger sau 3 incearca sa schimbi windows-ul 4. poate pc prea slab sau prea vechi si nu mai rezista si 5 daca schimbi windows-ul sigur iti merge bafta

| Romania2014 explică (pentru alin_9439):

3)Azi am instalat windows 1)nu sunt pe invizibil 4)Am 8 GB ram!

1)Nu am virusi! 5)Nu il mai schimb iar! 2)Ce versiune? Ca am incercat deja!

| alin_9439 a răspuns:

Auzi eu nu prea ma gandesc la alte posibilitati sfatu meu e unu simplu sa iti faci o adresa nou nouta pentru ca poate intrecut ai deschis mesu la cineva cu virsusi si acum si-au facut aparitia deci o adresa nou si gatabig grin

| MissVamp a răspuns:

Ce rest? formuleaza mai clar intrebarea?

| 12AA a răspuns (pentru MissVamp):

Adica el stire la status dar prietenii nu vad

| Romania2014 explică (pentru MissVamp):

Deci cand scriu ceva la status la mess mie imi apare dar celorlanti din lista mea nu vad ce am scris :-

| MissVamp a răspuns (pentru Romania2014):

Aaa,nu mi s-a intamplat pana acum! sad