| DarkKing67 a întrebat:

Cand apas la mine pe "Vizualizare profil" acolo imi scrie Raspunsuri:0 si doar am dat raspunsuri la cativa utilizatori Intrebari:0 si doar am scris o intrebare(+asta 2) Raspunsuri castigatoare:0 si am dat funda la unul. sad nu imi merge TPU? sad

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ba, îți merge TPU-ul (ce simpatic ai fost!), doar că datele de pe profil de acest gen se actualizează doar o dată pe zi, la 6 dimineața. Mâine vor apărea. Ai puțină răbdare!

4 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Bine ai venit în comunitatea TPU.ro!
Nu-ţi fă griji. Actualizările de acest gen nu se fac imediat. Uită-te mâine în profilulu tău, (la ora 12), şi vei vedea că o să-ţi apară ce a făcut tu ieri. (răspunsuri date, răspunsurile care au fost câştigătoare etc.)
Baftă!

| tinaHd a răspuns:

Bada, maine o sa iti apara, asa mi se intampla si mie:*

| ally123sims a răspuns:

Pai poate nu ai antivirus si merge greu.iti da eroarewinking

| DarkKing67 explică (pentru ally123sims):

Ba am EsetNOD32 Security (cel mai bun antivirus)