| eko a întrebat:

Am si eu o problema cand dau al vizualizare profil imi arata 0 raspunsiri 0 raspunsuri castigatoare 0 intrebari. Eu am raspunsuri si intrebari ogramada.De ce nu imi arata?

4 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Se mai reseteaza, dar or sa apara la loc nu iti dace grijihappy

| bruno9432 a răspuns:

Nu te panica big grin l-ai prins intr-un moment in care se reseteaza/actual; izeaza. ceva happy Isi revine, am patit si eu. La urmatoarea logare era totul ok.

| Elena97M a răspuns:

O sa apara dupa un timp. Se schimba. La toti ne apare asa. :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu rabdarea treci si marea Petrut! Asteapta si o sa vezi ca totul o sa revina la normal.